sUSD

Kde a jak koupit sUSD? + tip jak ušetřit

sUSD se dá koupit minimálně na 10 burzách (Binance, Uniswap (Optimism)..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu SUSD ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit SUSD?

sUSD je možné koupit minimálně na 10 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Uniswap (Optimism), KuCoin, Uniswap (v3), Sushiswap, Uniswap (v2), Kwenta, Curve Finance, Nominex, Sifchain.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu SUSD?

Podle nám dostupných informací, sUSD není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit sUSD za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, ETH nebo BTC a následně směnit za sUSD.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Unifi Protocol DAO | Kde koupit DeFiChain | Kde koupit Euro Tether | Kde koupit Harvest Finance

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:32
BurzaKryptoměnový párSpread
BinanceSUSD/USDT0.1%
KuCoinSUSD/USDT0.060871%
KuCoinSUSD/ETH5.543902%
KuCoinSUSD/BTC1.623932%
NominexSUSD/USDT0.1%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top