Stratis

Kde a jak koupit Stratis? + tip jak ušetřit

Stratis se dá koupit minimálně na 14 burzách (Binance, Gate.io..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu STRAX ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit STRAX?

Stratis je možné koupit minimálně na 14 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Gate.io, Upbit, Bitvavo, Nominex, Bithumb, CoinEx, Crypto.com, Bittrex, WazirX, Digifinex, Uniswap (v3), HitBTC, Upbit Indonesia.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu STRAX?

Podle nám dostupných informací, Stratis není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Stratis za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, ETH, BTC nebo BUSD a následně směnit za Stratis.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Bancor Network Token | Kde koupit Stargate Finance | Kde koupit Adventure Gold | Kde koupit Secret

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top