Star Atlas

Kde a jak koupit Star Atlas? + tip jak ušetřit

Star Atlas se dá koupit minimálně na 18 burzách (Gate.io, FTX..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu ATLAS ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit ATLAS?

Star Atlas je možné koupit minimálně na 18 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Gate.io, FTX, MEXC Global, BitMart, Hoo.com, Kraken, CoinEx, AscendEX (BitMax), LBank, AEX, Okcoin, Hotbit, XT.COM, Bitrue, Bitget, Orca, Raydium, Serum DEX.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu ATLAS?

Podle nám dostupných informací, Star Atlas není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Star Atlas za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT a následně směnit za Star Atlas.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Solchat | Kde koupit Moon Tropica | Kde koupit Ankr Reward-Bearing Staked ETH | Kde koupit Bitrise Token

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top