Spell Token

Kde a jak koupit Spell Token? + tip jak ušetřit

Spell Token se dá koupit minimálně na 34 burzách (Binance, Gate.io..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu SPELL ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit SPELL?

Spell Token je možné koupit minimálně na 34 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Gate.io, BtcTurk PRO, Sushiswap, Coinbase, FTX, MEXC Global, HitBTC, SpookySwap, Trader Joe, Gemini, OKX, Bybit, Crypto.com, Huobi Global, BKEX, BitMart, SpiritSwap, Bitfinex, Hoo.com, Beethoven X, LATOKEN, CoinEx, WazirX, XT.COM, Decoin, Bancor Network, Poloniex, Bitget, Okcoin, Soulswap, WOO Network, OpenOcean, ZebPay.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu SPELL?

Podle nám dostupných informací, Spell Token není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Spell Token za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BUSD, ETH, BNB nebo BTC a následně směnit za Spell Token.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Horizen | Kde koupit Boba Network | Kde koupit Syscoin | Kde koupit Orbs

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top