Sommelier

Kde a jak koupit Sommelier? + tip jak ušetřit

Sommelier se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je Osmosis, my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu SOMM platební kartou.


Kde je možné koupit SOMM?

Sommelier není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na Osmosis.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu SOMM?

Podle nám dostupných informací, Sommelier není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se Sommelier, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte SOMM.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Unifi Protocol DAO | Kde koupit Onomy Protocol | Kde koupit Maiar DEX | Kde koupit Nexacoin

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 21:19
BurzaKryptoměnový párSpread
OsmosisSOMM/OSMO0.602739%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top