Sidus

Kde a jak koupit Sidus? + tip jak ušetřit

Sidus se dá koupit minimálně na 4 burzách (Gate.io, Hoo.com..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu SIDUS ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit SIDUS?

Sidus je možné koupit minimálně na 4 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Gate.io, Hoo.com, Bybit, AscendEX (BitMax).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu SIDUS?

Podle nám dostupných informací, Sidus není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Sidus za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT a následně směnit za Sidus.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit THORSwap | Kde koupit Beta Finance | Kde koupit Temple | Kde koupit Decubate

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top