Kde a jak koupit Phoenix Global [OLD]? + tip jak ušetřit

Phoenix Global [OLD]

Phoenix Global [OLD] se dá koupit minimálně na 3 burzách (Huobi Global, Binance DEX..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu PHB ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit PHB?

Phoenix Global [OLD] je možné koupit minimálně na 3 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Huobi Global, Binance DEX, BitBNS.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

77 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu PHB?

Podle nám dostupných informací, Phoenix Global [OLD] není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Phoenix Global [OLD] za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za BTC nebo BNB a následně směnit za Phoenix Global [OLD].

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

77 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit MXC | Kde koupit Ben | Kde koupit ThunderCore | Kde koupit Litentry

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:46
BurzaKryptoměnový párSpread
Huobi GlobalPHX/BTC3.930822%
BitBNSPHB/INR4.71464%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top