Origin Dollar

Kde a jak koupit Origin Dollar? + tip jak ušetřit

Origin Dollar se dá koupit minimálně na 2 burzách (KuCoin, Sushiswap..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu OUSD ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit OUSD?

Origin Dollar je možné koupit minimálně na 2 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: KuCoin, Sushiswap.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu OUSD?

Podle nám dostupných informací, Origin Dollar není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Origin Dollar za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT nebo BTC a následně směnit za Origin Dollar.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Bomber Coin | Kde koupit Sin City | Kde koupit Cryowar Token | Kde koupit Luxurious Pro Network Token

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:26
BurzaKryptoměnový párSpread
KuCoinOUSD/USDT0.130732%
KuCoinOUSD/BTC1.123596%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top