MiL.k Alliance

Kde a jak koupit MiL.k Alliance? + tip jak ušetřit

MiL.k Alliance se dá koupit minimálně na 5 burzách (Upbit, Bithumb..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu MLK ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit MLK?

MiL.k Alliance je možné koupit minimálně na 5 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Upbit, Bithumb, KuCoin, Coinone, Upbit Indonesia.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu MLK?

Podle nám dostupných informací, MiL.k Alliance není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit MiL.k Alliance za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT nebo BTC a následně směnit za MiL.k Alliance.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Myro | Kde koupit Milady Meme Coin | Kde koupit BTSE Token | Kde koupit CHEX Token | Kde koupit Olympus

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:30
BurzaKryptoměnový párSpread
KuCoinMLK/USDT0.544274%
KuCoinMLK/BTC0.597312%
UpbitMLK/BTC2.209131%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top