Metis Token

Kde a jak koupit Metis Token? + tip jak ušetřit

Metis Token se dá koupit minimálně na 21 burzách (Netswap, Uniswap (v3)..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu METIS ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit METIS?

Metis Token je možné koupit minimálně na 21 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Netswap, Uniswap (v3), Tethys Finance, Gate.io, Uniswap (v2), PancakeSwap (v2), BKEX, MEXC Global, OKX, Standard, Hoo.com, LATOKEN, LBank, Sushiswap, Hotbit, BigONE, Bitget, BitMart, Sifchain, Bitrue, Poloniex.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu METIS?

Podle nám dostupných informací, Metis Token není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Metis Token za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT nebo ETH a následně směnit za Metis Token.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit JUST | Kde koupit Frax Share | Kde koupit SKALE | Kde koupit Qtum

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top