Marinade staked SOL

Kde a jak koupit Marinade staked SOL? + tip jak ušetřit

Marinade staked SOL se dá koupit minimálně na 6 burzách (FTX, Gate.io..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu MSOL ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit MSOL?

Marinade staked SOL je možné koupit minimálně na 6 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: FTX, Gate.io, Serum DEX, Saber, Orca, Raydium.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu MSOL?

Podle nám dostupných informací, Marinade staked SOL není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Marinade staked SOL za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT nebo ETH a následně směnit za Marinade staked SOL.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit BOOK OF MEME | Kde koupit ether.fi Staked ETH | Kde koupit Decentraland | Kde koupit USDD

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:23
BurzaKryptoměnový párSpread
Gate.ioMSOL/USDT0.635262%
Gate.ioMSOL/ETH0.689242%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top