Kde a jak koupit Manchester City Fan Token? + tip jak ušetřit

Manchester City Fan Token

Manchester City Fan Token se dá koupit minimálně na 5 burzách (Binance, Paribu..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu CITY ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit CITY?

Manchester City Fan Token je možné koupit minimálně na 5 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Paribu, FTX, Chiliz, HitBTC.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu CITY?

Podle nám dostupných informací, Manchester City Fan Token není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Manchester City Fan Token za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BNB, BUSD nebo BTC a následně směnit za Manchester City Fan Token.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit dForce Token | Kde koupit Paris Saint-Germain Fan Token | Kde koupit Router Protocol | Kde koupit Arsenal Fan Token

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:49
BurzaKryptoměnový párSpread
BinanceCITY/USDT0.186916%
BinanceCITY/BNB0.315582%
BinanceCITY/BUSD0.280374%
BinanceCITY/BTC0.483676%
HitBTCCITY/BTC9.056847%
HitBTCCITY/USDT8.152322%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top