Lido Staked Ether

Kde a jak koupit Lido Staked Ether? + tip jak ušetřit

Lido Staked Ether se dá koupit minimálně na 6 burzách (Gate.io, FTX..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu STETH ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit STETH?

Lido Staked Ether je možné koupit minimálně na 6 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Gate.io, FTX, Bybit, 1inch Liquidity Protocol, Uniswap (v2), Curve Finance.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu STETH?

Podle nám dostupných informací, Lido Staked Ether není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Lido Staked Ether za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT nebo ETH a následně směnit za Lido Staked Ether.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Cardano | Kde koupit TRON | Kde koupit Avalanche | Kde koupit Wrapped Bitcoin

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top