GMX

Kde a jak koupit GMX? + tip jak ušetřit

GMX se dá koupit minimálně na 4 burzách (Uniswap (Arbitrum One), Trader Joe..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu GMX ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit GMX?

GMX je možné koupit minimálně na 4 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Uniswap (Arbitrum One), Trader Joe, BKEX, Sushiswap (Arbitrum One).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu GMX?

Podle nám dostupných informací, GMX není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit GMX za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT a následně směnit za GMX.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit 0x0.ai: AI Smart Contract | Kde koupit Harmony | Kde koupit Wrapped Beacon ETH | Kde koupit Chromia

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:27
BurzaKryptoměnový párSpread
BKEXGMX/USDT1.623353%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top