cWBTC

Kde a jak koupit cWBTC? + tip jak ušetřit

cWBTC se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je Compound Finance, my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu CWBTC platební kartou.


Kde je možné koupit CWBTC?

cWBTC není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na Compound Finance.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu CWBTC?

Podle nám dostupných informací, cWBTC není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se cWBTC, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte CWBTC.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Terra | Kde koupit Siacoin | Kde koupit Radix | Kde koupit Basic Attention Token

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top