Kde a jak koupit Crypto Gladiator Shards? + tip jak ušetřit

Crypto Gladiator Shards

Crypto Gladiator Shards se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je OKX, my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu CGS platební kartou.


Kde je možné koupit CGS?

Crypto Gladiator Shards není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na OKX.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu CGS?

Podle nám dostupných informací, Crypto Gladiator Shards není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Crypto Gladiator Shards za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT a následně směnit za Crypto Gladiator Shards.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Sperax | Kde koupit DVF | Kde koupit BiLira | Kde koupit Ultiledger

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 16:33
BurzaKryptoměnový párSpread
OKXCGS/USDT0.444256%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top