CoinMetro

Kde a jak koupit CoinMetro? + tip jak ušetřit

CoinMetro se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je CoinMetro, my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu XCM platební kartou.


Kde je možné koupit XCM?

CoinMetro není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na CoinMetro.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu XCM?

Podle nám dostupných informací, CoinMetro není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit CoinMetro za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za ETH a následně směnit za CoinMetro.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Colony | Kde koupit eUSD | Kde koupit YUSD Stablecoin | Kde koupit Fulcrom | Kde koupit Prosper

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:01
BurzaKryptoměnový párSpread
CoinMetroXCM/ETH9.011858%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top