COCOS BCX

Kde a jak koupit COCOS BCX? + tip jak ušetřit

COCOS BCX se dá koupit minimálně na 14 burzách (Binance, Gate.io..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu COCOS ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit COCOS?

COCOS BCX je možné koupit minimálně na 14 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Gate.io, MEXC Global, HitBTC, XT.COM, BKEX, WazirX, Hotbit, Bitforex, Nominex, DragonEx, CITEX, Hoo.com, Sifchain.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu COCOS?

Podle nám dostupných informací, COCOS BCX není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit COCOS BCX za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BTC, BNB nebo BUSD a následně směnit za COCOS BCX.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Rich Quack | Kde koupit Harvest Finance | Kde koupit Wanchain | Kde koupit Cornucopias

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top