Kde a jak koupit Circuits of Value? + tip jak ušetřit

Circuits of Value

Circuits of Value se dá koupit minimálně na 11 burzách (Coinbase, Uniswap (v3)..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu COVAL ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit COVAL?

Circuits of Value je možné koupit minimálně na 11 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Coinbase, Uniswap (v3), Uniswap (v2), Quickswap, Hoo.com, PancakeSwap (v2), STEX, Resfinex, BKEX, Bilaxy, Gate.io.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu COVAL?

Podle nám dostupných informací, Circuits of Value není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Circuits of Value za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BTC nebo ETH a následně směnit za Circuits of Value.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Bluzelle | Kde koupit Unifi Protocol DAO | Kde koupit Pendle | Kde koupit Token Pocket

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top