Kde a jak koupit Bitcoin Avalanche Bridged (BTC.b)? + tip jak ušetřit

Bitcoin Avalanche Bridged (BTC.b)

Pokud chcete koupit Bitcoin Avalanche Bridged (BTC.b) kreditní nebo debetní kartou, tak vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích za transakci.


Kde je možné koupit BTC.B?

Bohužel se nám nepodařilo najít žádnou burzu, kde je možné koupit Bitcoin Avalanche Bridged (BTC.b). Možná budete mít více štěstí sami, ale i přesto vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích v případě, že si sami najdete způsob, jak BTC.B koupit.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu BTC.B?

Podle nám dostupných informací, Bitcoin Avalanche Bridged (BTC.b) není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se Bitcoin Avalanche Bridged (BTC.b), podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte BTC.B.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Venus | Kde koupit Ultima | Kde koupit Olympus | Kde koupit Gelato

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top