Kde a jak koupit AVINOC? + tip jak ušetřit

AVINOC

AVINOC se dá koupit minimálně na 4 burzách (Uniswap (v3), LATOKEN..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu AVINOC ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit AVINOC?

AVINOC je možné koupit minimálně na 4 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Uniswap (v3), LATOKEN, BKEX, 1inch Liquidity Protocol.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

77 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu AVINOC?

Podle nám dostupných informací, AVINOC není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit AVINOC za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BTC nebo ETH a následně směnit za AVINOC.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

77 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Hashflow | Kde koupit Radiant Capital | Kde koupit Nest Protocol | Kde koupit Hermez Network

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top