Astar

Kde a jak koupit Astar? + tip jak ušetřit

Astar se dá koupit minimálně na 7 burzách (Gate.io, KuCoin..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu ASTR ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit ASTR?

Astar je možné koupit minimálně na 7 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Gate.io, KuCoin, Huobi Global, OKX, Kraken, BKEX, BigONE.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu ASTR?

Podle nám dostupných informací, Astar není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Astar za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BTC nebo ETH a následně směnit za Astar.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit APEcoin | Kde koupit TrueUSD | Kde koupit Nervos Network | Kde koupit Staked Frax Ether

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:27
BurzaKryptoměnový párSpread
Gate.ioASTR/USDT0.13792%
KuCoinASTR/USDT0.161943%
Huobi GlobalASTR/USDT0.014865%
OKXASTR/USDT0.081169%
Gate.ioASTR/BTC0.210379%
Gate.ioASTR/ETH0.199154%
KuCoinASTR/BTC0.421053%
BKEXASTR/USDT0.324412%
BigONEASTR/USDT0.154334%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top