AscendEx Token

Kde a jak koupit AscendEx Token? + tip jak ušetřit

AscendEx Token se dá koupit minimálně na 5 burzách (Gate.io, AscendEX (BitMax)..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu ASD ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit ASD?

AscendEx Token je možné koupit minimálně na 5 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Gate.io, AscendEX (BitMax), FTX, KuCoin, WOO Network.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu ASD?

Podle nám dostupných informací, AscendEx Token není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit AscendEx Token za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT nebo BTC a následně směnit za AscendEx Token.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit dForce Token | Kde koupit Sentinel Protocol | Kde koupit TomoChain | Kde koupit PEPEBRC

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:15
BurzaKryptoměnový párSpread
Gate.ioASD/USDT0.079777%
AscendEX (BitMax)ASD/USDT0.312117%
AscendEX (BitMax)ASD/BTC0.511945%
KuCoinASD/USDT0.437202%
WOO NetworkASD/USDT0.197636%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top