Kde a jak koupit Ampleforth? + tip jak ušetřit

Ampleforth

Ampleforth se dá koupit minimálně na 12 burzách (MEXC Global, FTX..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu AMPL ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit AMPL?

Ampleforth je možné koupit minimálně na 12 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: MEXC Global, FTX, Bitfinex, KuCoin, Trader Joe, PancakeSwap (v2), Uniswap (v2), Balancer (v1), Sushiswap, Pangolin, Uniswap (v3), 1inch Liquidity Protocol.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu AMPL?

Podle nám dostupných informací, Ampleforth není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Ampleforth za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BTC, ETH nebo BUSD a následně směnit za Ampleforth.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit LTO Network | Kde koupit Dopex Rebate Token | Kde koupit Utrust | Kde koupit ThunderCore

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:28
BurzaKryptoměnový párSpread
MEXC GlobalAMPL/USDT2.076695%
BitfinexAMP/BTC0.427533%
FTXAMPL/USDT0.595238%
KuCoinAMPL/USDT0.02092%
BitfinexAMP/UST0.693756%
KuCoinAMPL/ETH0.667476%
KuCoinAMPL/BTC0.34379%
MEXC GlobalAMPL/ETH2.507553%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top