Alpaca Finance

Kde a jak koupit Alpaca Finance? + tip jak ušetřit

Alpaca Finance se dá koupit minimálně na 18 burzách (Binance, Gate.io..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu ALPACA ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit ALPACA?

Alpaca Finance je možné koupit minimálně na 18 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Gate.io, PancakeSwap (v2), WhiteBIT, AEX, KuCoin, Hoo.com, LATOKEN, Hotbit, Indodax, AutoShark Finance, CoinEx, MEXC Global, HitBTC, Poloniex, WaultSwap, OpenOcean, Dodo (BSC).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu ALPACA?

Podle nám dostupných informací, Alpaca Finance není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Alpaca Finance za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BUSD, BNB, BTC nebo ETH a následně směnit za Alpaca Finance.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Kyve Network | Kde koupit Altura | Kde koupit Frax Price Index Share | Kde koupit CryptoGPT Token

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top