Advertise Coin

Kde a jak koupit Advertise Coin? + tip jak ušetřit

Advertise Coin se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je Tokpie, my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu ADCO platební kartou.


Kde je možné koupit ADCO?

Advertise Coin není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na Tokpie.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu ADCO?

Podle nám dostupných informací, Advertise Coin není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Advertise Coin za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT a následně směnit za Advertise Coin.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Propchain | Kde koupit Agoras: Currency of Tau | Kde koupit Rootkit | Kde koupit Merit Circle

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 12:10
BurzaKryptoměnový párSpread
TokpieADCO/USDT0.011132%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top