Sushi

Kde a jak koupit Sushi? + tip jak ušetřit

Sushi se dá koupit minimálně na 61 burzách (Binance, Gate.io..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu SUSHI ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit SUSHI?

Sushi je možné koupit minimálně na 61 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Gate.io, HitBTC, Coinbase, Sushiswap, Bitfinex, FTX, BTSE, Currency.com, OKX, Crypto.com, FTX.US, KuCoin, AEX, XT.COM, Huobi Global, Coinsbit, MEXC Global, BKEX, Bybit, CoinTiger, BitMart, Kraken, Digifinex, Shibaswap, WhiteBIT, SpookySwap, Bitvavo, Phemex, Bitrue, Hotbit, AAX, Gemini, Dex-Trade, AscendEX (BitMax), Bitstamp, Bitkub, PancakeSwap (v2), Bittrex, Indodax, CoinEx, Uniswap (v2), Sushiswap (Harmony), ApeSwap, Uniswap (v3), Coinstore, Biswap, LATOKEN, SpiritSwap, Sushiswap (Polygon POS), Bitforex, Zipmex, LBank, CEX.IO, BigONE, KickEX, PuddingSwap, WazirX, Hanbitco, Sushiswap (BSC), ProBit Global.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu SUSHI?

Podle nám dostupných informací, Sushi není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Sushi za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BTC, BUSD, ETH nebo BNB a následně směnit za Sushi.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit BitMart Token | Kde koupit Kujira | Kde koupit MAGA | Kde koupit Maple | Kde koupit Banana Gun

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top