Orby Network USC Stablecoin

Kde a jak koupit Orby Network USC Stablecoin? + tip jak ušetřit

Pokud chcete koupit Orby Network USC Stablecoin kreditní nebo debetní kartou, tak vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích za transakci.


Kde je možné koupit USC?

Bohužel se nám nepodařilo najít žádnou burzu, kde je možné koupit Orby Network USC Stablecoin. Možná budete mít více štěstí sami, ale i přesto vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích v případě, že si sami najdete způsob, jak USC koupit.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu USC?

Podle nám dostupných informací, Orby Network USC Stablecoin není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se Orby Network USC Stablecoin, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte USC.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit League of Kingdoms | Kde koupit SPX6900 | Kde koupit Beercoin | Kde koupit VeraOne

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top