impactMarket

Kde a jak koupit impactMarket? + tip jak ušetřit

impactMarket se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je Ubeswap, my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu PACT platební kartou.


Kde je možné koupit PACT?

impactMarket není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na Ubeswap.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu PACT?

Podle nám dostupných informací, impactMarket není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se impactMarket, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte PACT.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Aave MKR | Kde koupit Develocity | Kde koupit RapCat | Kde koupit Astrovault xATOM

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 12:28
BurzaKryptoměnový párSpread
UbeswapPACT/CELO0.602989%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top