Kde a jak koupit Dopex Rebate Token? + tip jak ušetřit

Dopex Rebate Token

Dopex Rebate Token se dá koupit minimálně na 2 burzách (Sushiswap (Arbitrum One), Uniswap (v2)..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu RDPX ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit RDPX?

Dopex Rebate Token je možné koupit minimálně na 2 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Sushiswap (Arbitrum One), Uniswap (v2).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu RDPX?

Podle nám dostupných informací, Dopex Rebate Token není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se Dopex Rebate Token, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte RDPX.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Dola USD Stablecoin | Kde koupit Quickswap | Kde koupit Lyra Finance | Kde koupit Cortex

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:18
BurzaKryptoměnový párSpread
Sushiswap (Arbitrum One)RDPX/WETH0.60272%
Uniswap (v2)RDPX/WETH0.603582%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top