Cube

Kde a jak koupit Cube? + tip jak ušetřit

Cube se dá koupit minimálně na 2 burzách (Coineal, FMFW.io..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu AUTO ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit AUTO?

Cube je možné koupit minimálně na 2 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Coineal, FMFW.io.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu AUTO?

Podle nám dostupných informací, Cube není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Cube za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za ETH, BTC nebo USDT a následně směnit za Cube.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit 1ex | Kde koupit Wing Finance | Kde koupit Hatom | Kde koupit Crypto Asset Governance Alliance

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 12:35
BurzaKryptoměnový párSpread
CoinealAUTO/ETH10.526316%
FMFW.ioAUTO/BTC29.441225%
FMFW.ioAUTO/USDT24.41884%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top