BTU Protocol

Kde a jak koupit BTU Protocol? + tip jak ušetřit

BTU Protocol se dá koupit minimálně na 5 burzách (BitMart, Bittrex..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu BTU ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit BTU?

BTU Protocol je možné koupit minimálně na 5 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: BitMart, Bittrex, Zebitex, Quickswap, Sushiswap (Polygon POS).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu BTU?

Podle nám dostupných informací, BTU Protocol není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit BTU Protocol za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT nebo BTC a následně směnit za BTU Protocol.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Peng | Kde koupit Juno Network | Kde koupit DeFiChain | Kde koupit Pandora

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:50
BurzaKryptoměnový párSpread
BitMartBTU/USDT8.073136%
BittrexBTU/BTC17.714286%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top