Bounce

Kde a jak koupit Bounce? + tip jak ušetřit

Bounce se dá koupit minimálně na 13 burzách (Binance, Coinbase..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu AUCTION ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit AUCTION?

Bounce je možné koupit minimálně na 13 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Coinbase, MEXC Global, OKX, Huobi Global, AEX, XT.COM, LATOKEN, CoinEx, WazirX, Sushiswap, ZB, HitBTC.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu AUCTION?

Podle nám dostupných informací, Bounce není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Bounce za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za BTC, USDT, BUSD nebo ETH a následně směnit za Bounce.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Status | Kde koupit Constellation | Kde koupit Energy Web Token | Kde koupit IX Swap

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top