Kde a jak koupit Aleph Zero? + tip jak ušetřit

Aleph Zero

Aleph Zero se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je MEXC Global, my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu AZERO platební kartou.


Kde je možné koupit AZERO?

Aleph Zero není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na MEXC Global.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu AZERO?

Podle nám dostupných informací, Aleph Zero není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Aleph Zero za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT a následně směnit za Aleph Zero.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Bitcoin Gold | Kde koupit Celo | Kde koupit Mask Network | Kde koupit Chia

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top