Easy Markets názory obchodníků, recenze

easy markets

Easy Markets  je na trhu 16 let a za tu dobu prošel řadou vylepšení. Hlavním cílem brokera Easy Markets je umožnit jeho klientům jednoduché a přehledné obchodování. Bohužel musím konstatovat, že se mu to do nedávna vůbec nedařilo.


U 74% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Základní informace z recenze Easy Markets
Web
www.easymarkets.com/eu
Čtenářské hodnocení0 Hlasů
0
Regulace/notifikaceCySec, Australian Securities and Investments Commission
Typ brokeraMM
Minimální vkladlibovolný
Finanční pákaaž 1:30
Spreadyfixní, výše spredu závisí na typu účtu
Garantovaný stoplossyes
Obchodní instrumentyForex, indexy, komodity, opce
PlatformyWeb trader, MetaTrader 4, Iphone aplikace
Češtinane
Demo účetyes
Mobilní verzeyes
Verze pro tabletyes
Metody vkladu a výběruPlatební karty, Paypal, Skrill (Moneybookers), bankovní převod

Obchodní platforma

Webová platforma Easy Markets je poměrně přehledná, ale nic moderního nečekejte. Kromě webové platformy můžete obchodovat pomocí MetaTrader 4 a aplikace pro Iphone. Za mě je nejlepší volbou pro obchodování MetaTrader 4.

Webová platforma vypadá takto:

easymarkets-hp

Typy účtu u Easy Markets

U Easy Markets máte na výběr ze dvou typů účtů „standard“ a „VIP“.  Hlavní výhodou VIP účtu jsou nižší spready oproti účtu standardnímu. Součástí VIP balíčku jsou také obchodní signály zdarma, osobní analytik, expresní výběry a zákaznická podpora 24h denně. VIP účet dostanete, pokud vložíte 5 000 $ a více.

Spread v pipech na nejobchodovanějších měnových párech

EUR/USDUSD/JPYGBP/USDUSD/CHFUSD/CADEUR/JPYEUR/GBPAUD/USD
Standard33434333
VIP1.82.632.83.5332.6

Demo účet

Pokud si k Easy Markets vložíte nějaké peníze, budete mít demo verzi k dispozici na neomezenou dobu, k obchodování  dostanete 2 500 virtuálních dolarů. K dispozici mají i demo účet bez vkladu, který je aktivní 10 dní. Pokud byste na jejich webu hledali odkaz na „demo verzi“, hledali byste marně. Je nutné si založit účet s reálnými penězi (nemusíte na něj nic vkládat), přihlásit se do něj a uvnitř vašeho účtu přepnout na „demo“. Jiným způsobem se do testovacího účtu nedostanete.

Názory obchodníků na Easy Markets

Jako obvykle, když píši recenzi brokera, tak hledám i názory obchodníků na zahraničních fórech. Tentokráte se názory obchodníků moc neliší, chválí zákaznickou podporu a říkají, že všechno funguje, jak má. Za sebe mohu pochválit brokera za velký výběr obchodních aktiv, má jich na výběr zhruba 300, kromě měn i komodity (ropu, zlato, stříbro) a indexy. Osobně je můj názor na brokera spíše záporný, výše spreadů u účtů s nízkým vkladem je opravdu přehnaná a kvůli tomu nemohu Easy Markets hodnotit kladně.

Doufám, že jsem vám pomohl. Pokud máte s brokerem nějaké zkušenosti, budu rád, když přidáte vlastní názor na Easy Markets do diskuze pod článkem.

Přejít na web EasyMarkets.

74% maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Easy Markets názory obchodníků, recenze

Mohlo by vás zajímat:

Napsat komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to top