Testování brokerů

Snažíme se dělat maximum pro vaši bezpečnost při obchodování. Proto lepší brokery sami testujeme. V záhlaví recenze můžete najít tři druhy nápisů a to „Dlouhodobě testovaný, spolehlivý broker“, „Testovaný broker“ a „Brokera nedoporučujeme“.


Nápisy však nenajdete u každé recenze, protože není v našich silách každého brokera osobně testovat. Neoznačené recenze obsahují volně dostupné informace, které jsme nezískali obchodováním u brokera. Nicméně jsou u těchto recenzí otevřené komentáře, kde se můžete dozvědět, jaké zkušenosti s daným brokerem mají ostatní obchodníci.

Kromě našich zkušeností hledáme také názory obchodníků v zahraničních diskuzích. Většina názorů na konkrétního brokera bývá stejná. Víme ale o tom, že někteří brokeři píší komentáře, pomlouvají ostatní a sebe vychvalují. U názorů z diskuzí věříme většině komentářů.

Dlouhodobě testovaný, spolehlivý broker

Tento nápis naleznete u brokera, u kterého někdo z redakce obchodoval alespoň 3 měsíce, a nenastal žádný závažný problém -> obchodní platforma měla rychlou odezvu a nebyla ovlivňována brokerem, výběry fungovaly bez problému.

Testovaný broker

Jedná se o brokera, kterého jsme testovali maximálně týden, a testem prošel.

Test probíhá takto: Vložíme peníze, vytvoříme pár obchodů a peníze bez problému vybereme. Broker nesmí ovlivňovat obchodní platformu a odezva platformy musí být rychlá.

Brokera nedoporučujeme

Jedná se o brokera, který:

  • ovlivňuje obchodní platformu nebo je platforma pomalá
  • nevyplácí peníze včas nebo vůbec
  • našli obrovský objem negativní komentářů v zahraničních diskuzích

Závěr

Zatím se nám nestalo, že by otestovaný broker po nějaké době přestal být spolehlivý. Nicméně i to se může stát a náš test vás na to nemusí upozornit, protože jsme testovali v období, kdy broker byl ještě spolehlivý. Z tohoto důvodu nemohou být naše testy vymahatelnou garancí spolehlivosti. Doporučujeme vždy si pročítat komentáře u každé recenze, ty vám řeknou, jaké jsou aktuální zkušenosti obchodníků, kteří u brokera právě aktivně obchodují.

Zobrazit srovnání brokerů na forex | binární opce.