Home » Brokeři » Průvodce binárními opcemi » Začátečník » Binární opce » 8. Kde obchodovat binární opce – srovnání brokerů

8. Kde obchodovat binární opce – srovnání brokerů

Brokeři na binární opce

Potřebujete poradit, kde obchodovat binární opce? Připravili jsme pro vás velké srovnání brokerů s binárními opcemi.


Při výběru brokera na binární opce byste se měli v první řadě zaměřit na jeho bezpečnost. V ČR brokery reguluje Česká národní banka. V EU pak společnosti CySec (Cyprus Securities and Exchange Commission) a FCA (Financial Conduct Authority).

I přesto že má broker potřebné regulace, může se stát, že se broker nejedná fér, ve většině případů se jedná o nátlak na klienta, někteří brokeři vám mohou neustále volat a přemlouvat vás k dalšímu vkladu, pro hodně lidí je opravdu těžké takovému nátlaku odolat. Pár nefér brokerů podporuje podvodné stránky typu „bez práce vyděláte za měsíc 10 000 $“, snaží se prostě nahnat klienty za každou cenu.

Osobně testujeme nejoblíbenější brokery, bohužel otestovat  každého brokera osobně, není v našich silách, více se dozvíte v článku testování brokerů.

Základní srovnání nejznámějších brokerů

BrokerInfoHodnoceníRegulace CySecČeštinaMin. obchodMin. vkladDemo
IQ Optionrecenze 87% ano ne 1 $ 10 $ ano
topbinaryrecenze 73% anoano 100 Kč 5000 Kčne
stockPairLogorecenze 67% ano ne 20 $ 200 $ne
OpteckBroker Opteck ukončil provoz binárních opcí pro všechny obyvatele Evropy.
UtraderrecenzeNemá licence pro Evropský trh a má pochybnou pověst.
24 OptionNedoporučuji! Nevyplatili mi peníze a nikdo se se mnou nebaví.
BD swissNedoporučuji! Nevyplatili mi peníze a nikdo se se mnou nebaví.
AnyOption0%anone25 $200 $ne
Banc de Binary0%anone1 $250 $ano
EZ trader0%anone25 $200 $ne
TraderEurecenze0%nene15 $300 $ne

 

Nyní jsme vyřešili důvěryhodnost brokerů a přejdeme k dalšímu kroku. Srovnáme si brokery podle výnosů z obchodování. Pokud chcete být úspěšní obchodníci, výše výnosu by pro vás měla být po bezpečnosti druhá nejdůležitější.

Srovnání podle výnosů z binárních opcí

Výnosy na hodinových binárních opcích

Výnosy jsou srovnávány na hodinových opcích ve 12h našeho zimního času, během dne se můžou výnosy lehce měnit. Srovnáváme jen nejčastěji obchodované měnové páry.

BrokerEUR/USDUSD/JPYGBP/USDUSD/CHFUSD/CADEUR/JPYEUR/GBPAUD/USDPrůměr
topbinary79%78%78%83%78%79%78%79%79%
stockPairLogo81% 78% 76% 75%75%75% 75% 75%76,25%
IQ Option77%70% 75%75%73% 75% 75% 75%73,88%

Minutové binární opce – srovnání výnosů

Výnosy jsou srovnávány na binárních opcích s dobou expirace do 3 minut, během dne se můžou výnosy lehce měnit.  Srovnáváme jen nejčastěji obchodované měnové páry. Data jsem do tabulky shromáždil 15.2.2017 v 11:30.

BrokerEUR/USDUSD/JPYGBP/USDUSD/CHFUSD/CADEUR/JPYEUR/GBPAUD/USDPrůměr
topbinary71%65%70%70%67%70%70%70%69,1%
stockPairLogo76% 75% 75% 74%74%74% 74% 74%%74,5%
IQ Option88%90% 90%90%90% 90% 90% 90%89,7%

Kromě měnových párů většina brokerů nabízí i obchodování s komoditami. Nabídka komodit je značně omezená, ve většině případů se jedná pouze o zlato, stříbro a ropu. Nejvyšší průměrné výnosy na komoditách nabízí IQ option a to 74%.

Minimální vklad a minimální obchod

Další faktor, který může ovlivnit vaše rozhodování při výběru brokera je minimální výše vkladu a především minimální výše jednoho obchodu.

Pokud chcete zodpovědně obchodovat, měli byste uzavírat obchody maximálně s 5% vašeho obchodního kapitálu. Tím omezíte vliv (ne)štěstí na vaše dlouhodobé výsledky. Nestane se vám tedy, že by vám např. 6 špatných obchodů v řadě vynulovalo obchodní účet.

Pokud jeden obchod budete uzavírat v hodnotě 5% vašeho účtu, museli byste prohrát 20 obchodů v řadě, aby se váš účet vynuloval (počítám 5% z původní částky, bez snižování vzhledem k aktuálnímu stavu účtu).

BrokerMin. vkladMin. doporučený vkladMin. obchod
topbinary5 000 Kč5 000 Kč100 Kč
stockPairLogo200 $ 400 $ 20 $
IQ Option10 $20 $ 1 $

Bonusy pro nové obchodníky

Dříve brokeři na binární opce nabízeli bonusy ke vkladu, nyní je již nabízet nemohou, protože jim to zakázal regulační úřad CySec. Pokud tedy někde najdete informaci o tom, že broker nabízí bonus ke vkladu, není to aktuální informace nebo se nejedná o regulovaného brokera úřadem CySec.

Jako bonus vám mohou brokeři nabídnout maximálně výukové materiály. Nejlépe zpracovaná výuková videa nabízí IQ option (zobrazit videa).

Důvěryhodnost našich recenzí a reklama

Myslím si, že každému je asi jasné, že náš web žije z výdělků z reklam na brokery. Protože jsme byli obviněni, že nějaké brokery upřednostňujeme vůči ostatním a že to neděláme fér, tak chci ujasnit, jak fungujeme a jaká je naše fylozofie.

  • Doporučujeme jen ověřené brokery, na které se dá spolehnout na 100%.
  • Srovnání jsou založených na jasných faktech, které si můžete přečíst v jednotlivých recenzích.
  • Nedoporučujeme brokery, u kterých si nejsme jistí, že jsou 100% féroví (UTrader, AnyOption, a de facto ani Opteck, ikdyž v našem testu prošel, ale jsou na něj stížnosti …). Brokery nedoporučujeme, protože jsme a chceme zůstat nestraní, přestože nám tím unikají vyšší zisky z reklam. Ano, neféroví brokeři nabízejí větší zisky z reklam, protože jednoduše musí, nedokážou tolik nabídnout obchodníkům, nejednají s nimi fér a budují si tím špatnou pověst a potřebují dotáhnout nové obchodníky i za vyšší cenu.

Závěr

Pokud hledáte spolehlivého brokera s moderní obchodní platformou a vysokými výnosy na minutových opcích, volte IQ option,  na 8 nejobchodovanějších měnových párech nabízí průměrné výnosy  89,7%, viz tabulka (výnosy se během dne mění).  V češtině, doporučujeme volit brokera  TopBinary, který má nejlepší českou zákaznickou podporu.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.