8. Kde obchodovat binární opce – srovnání brokerů

Brokeři na binární opce

Potřebujete poradit, kde obchodovat binární opce? Připravili jsme pro vás velké srovnání brokerů s binárními opcemi.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Při výběru brokera na binární opce byste se měli v první řadě zaměřit na jeho bezpečnost. V ČR brokery notifikuje Česká národní banka. V EU reguluje brokerské společnosti CySec (Cyprus Securities and Exchange Commission) a FCA (Financial Conduct Authority).

I přesto že má broker potřebné regulace, může se stát, že se broker nejedná fér, ve většině případů se jedná o nátlak na klienta, někteří brokeři vám mohou neustále volat a přemlouvat vás k dalšímu vkladu, pro hodně lidí je opravdu těžké takovému nátlaku odolat. Pár nefér brokerů podporuje podvodné stránky typu „bez práce vyděláte za měsíc 10 000 $“, snaží se prostě nahnat klienty za každou cenu.

Osobně testujeme nejoblíbenější brokery, bohužel otestovat  každého brokera osobně, není v našich silách, více se dozvíte v článku testování brokerů.

Základní srovnání nejznámějších brokerů

BrokerInfoRegulace CySecČeštinaMin. obchodMin. vkladDemo
IQ brokerrecenze ano ne 1 $ 10 $ ano
topbinaryNeprodloužil si licenci na binární opce a nepřijímá již nové klienty.
Mohlo by vás zajímat: Anketa – nejoblíbenější broker na binární opce v roce 2017.
OpteckBroker Opteck ukončil provoz binárních opcí pro všechny obyvatele Evropy.
UtraderrecenzeNemá licence pro Evropský trh a má pochybnou pověst.
24 OptionNedoporučuji! Nevyplatili mi peníze a nikdo se se mnou nebaví.
BD swissNedoporučuji! Nevyplatili mi peníze a nikdo se se mnou nebaví.
AnyOptionanone25 $200 $ne
Banc de Binaryanone1 $250 $ano
EZ traderanone25 $200 $ne
TraderEurecenzenene15 $300 $ne

Nyní jsme vyřešili důvěryhodnost brokerů a přejdeme k dalšímu kroku. Srovnáme si brokery podle výnosů z obchodování. Pokud chcete být úspěšní obchodníci, výše výnosu by pro vás měla být po bezpečnosti druhá nejdůležitější.

Srovnání podle výnosů z binárních opcí

Bohužel, nemáme, co srovnávat. Podle mého názoru trh s binárními opcemi spěje ke svému konci a jediný spolehlivý broker, který má ještě aktivní licenci na binární opce je IQ broker (zobrazit recenzi). Kryptoměny a forex obchodování postupně vytlačili binární opce z trhu.

Upozornění

Tento článek napsal Josef Kuchař, majitel webu forbino.com/kurzy, poslední aktualizace proběhla 20.1.2017. Broker IQ broker je partnerem webu. Rádi na web přidáme i další spolehlivé brokery. Pokud máte dobré zkušenosti s nějakým licencovaným brokerem na binární opce, pošlete mi e-mail na admin[zavinac]forbino.com/kurzy, brokera prověřím a pokud bude vyhovovat přidám na web.

Bonusy pro nové obchodníky

Dříve brokeři na binární opce nabízeli bonusy ke vkladu, nyní je již nabízet nemohou, protože jim to zakázal regulační úřad CySec. Pokud tedy někde najdete informaci o tom, že broker nabízí bonus ke vkladu, není to aktuální informace nebo se nejedná o regulovaného brokera úřadem CySec.

Jako bonus vám mohou brokeři nabídnout maximálně výukové materiály. Nejlépe zpracovaná výuková videa nabízí IQ broker (zobrazit videa).

Důvěryhodnost našich recenzí a reklama

Myslím si, že každému je asi jasné, že náš web žije z výdělků z reklam na brokery. Protože jsme byli obviněni, že nějaké brokery upřednostňujeme vůči ostatním a že to neděláme fér, tak chci ujasnit, jak fungujeme a jaká je naše fylozofie.

 • Doporučujeme jen ověřené brokery, na které se dá spolehnout na 100%.
 • Srovnání jsou založených na jasných faktech, které si můžete přečíst v jednotlivých recenzích.
 • Nedoporučujeme brokery, u kterých si nejsme jistí, že jsou 100% féroví (UTrader, AnyOption, Opteck). Brokery nedoporučujeme, protože jsme a chceme zůstat nestraní, přestože nám tím unikají vyšší zisky z reklam. Ano, neféroví brokeři nabízejí větší zisky z reklam, protože jednoduše musí, nedokážou tolik nabídnout obchodníkům, nejednají s nimi fér a budují si tím špatnou pověst a potřebují dotáhnout nové obchodníky i za vyšší cenu.
8. Kde obchodovat binární opce – srovnání brokerů

Diskuze, názory a uživatelské recenze

 1. Johny napsal:

  Dobrý den, a nějaké zkušenosti s 500Plus ??? používam demo učet už třičtvrtě roku a zatím je to přehledné a naučné. Tak jestli máte nějaké zkušenosti s touto platformou???

  1. admin napsal:

   Dobrý den,
   ano, s Plus500 mám dobré osobní zkušenosti, za poslední 3 roky jsem s nimi neměl problém. Tady je k dispozici recenze.

 2. Tomáš Ferkl napsal:

  Dobrý den , co broker eX Bino? Je v češtině , nemá Licenci ČNB, a ta platforma je z pravěku. Funguje i tak?? Máte nějakou informaci?

  1. admin napsal:

   Dobrý den, tak fungovat asi bude. Otázka jak moc spolehlivé to bude. Rozhodně bych tam nedával žádné větší obnosy.

Napsat komentář

Scroll to top