NAGA recenze – solidní broker s vklady v kryptoměnách

naga

Broker NAGA přichází s celou řadou výhod pro obchodníky s CFD instrumenty, umožňuje vklady v kryptoměnách a nabízí sociální trading.


Společnost NAGA byla založena v roce 2015 a je regulována CySEC, s licenčním číslem 204/13.

Výhody

  • Možnost vydělávat na tom, že vás obchodníci kopírují
  • Kopírování ostatních obchodníků
  • Zákaznická podpora v češtině
  • Profesionální Obchodní aplikace dostupná na Androidu i IOS

Nevýhody

  • U některých instrumentů vyšší spread
  • Málo obchodních instrumentů oproti některým brokerům
  • Vyšší vklad pro dosažení lepších podmínek pro odměny z kopírovaných obchodů

U 74.39 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Základní informace z recenze Naga
Web
www.naga.com
Čtenářské hodnocení0 Hlasů
0
RegulaceCySEC, s licenčním číslem 204/13
Typ brokeraMM
Minimální vklad100 USD
Finanční pákaaž 1:30
Spreadyvariabilní
Obchodní instrumentyCFD – Kryptoměny, forex, akcie, komodity, indexy, ETF
PlatformyNagaTrader
Češtinayes – kompletní podpora českého jazyka
Demo účetyes – založit demo účet 74.39 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.
Mobilní/tablet verzeyes / yes
Metody vkladu a výběruKreditní a debetní karty, Bankovní převod, Kryptoměny, Nagacoin

Obchodní platformy

NAGA broker poskytuje vlastní webovou platformu NAGA Trader, která je přístupná jak přes webový prohlížeč, tak i jako aplikace na Android a IOS telefony, pro více zkušené obchodníky je k dispozici i platforma MetaTrader 4.

NagaTrader jako obchodní platforma nabízí celou řadu funkcí. Všichni obchodníci mají přístup ke zdrojům zpráv o obchodních instrumentech, školením a webinářům ve více jazycích.

Obchodní platforma je zároveň velká sociální síť pro obchodníky, kterým umožňuje kopírování obchodů dalších obchodníků, obchodníci tak mohou část svého kapitálu přidělit jinému obchodníkovi, o kterém se domnívají, že je úspěšnější a získávat zisky nebo ztráty z jeho obchodování.

V obchodní platformě NAGA Trader jsou hodnoceni nejúspěšnější obchodníci a ostatní obchodníci si mohou prohlížet jejich portfolia, historii jejich obchodů a různé další statistiky na základě kterých se mohou rozhodnout pro kopírování, nebo obchodovat sami.

Produkty společnosti NAGA

NAGA není jen CFD brokerem pro obchodníky, ale nabízí další produkty. Mezi ně patří krypto-peněženka NAGA-WALLET, kde si můžete uschovat své kryptoměny a zároveň je můžete využít i pro vlastní obchodování na platformě NAGA-TRADER.

Dalším produktem společnosti je krypto-směnárna NAGAX.com, kde můžete obchodovat celou řadu kryptoměn na párech s dolarem, Bitcoinem a dalšími. NAGAX má ambici stát se jednou z největších platforem pro směnu a obchodování kryptoměn.

Mezi další výhody pro obchodníky patří i NAGA karta, což je více-měnová karta s IBAN účet pro rychlé transakce, tato karta umožnuje provedení transakce s vaším NAGA účtem.

A v neposlední řadě také NAGACOIN, což je kryptoměnový token, který spojuje všechny produkty společnosti NAGA a může sloužit i jako hlavní měna na vašem obchodním účtu, zároveň všechny odměny za kopírování obchodů dostáváte na účet v této kryptoměně. NAGACOIN si můžete směnit přímo v platformě na Dolary nebo Eura dle aktuálních kurzů.

Obchodní nástroje

V obchodní platformě NAGA Trader je v současnosti více než 750 obchodních instrumentů. Mimo měnové páry, zde najdete i CFD na komodity, akcie z více než 8 zemí, ETF, Indexy a v neposlední řadě více než 17 obchodních párů na kryptoměny.

Názory obchodníků na brokera Naga

Protože je broker relativně novým a momentálně se snaží prosadit na trhu, podařilo se mi najít jen 3 názory, které Nagu velice chválili. Samozřejmě, že ze zkušeností 3 lidí nemůžeme dělat žádné závěry a jen čas ukáže, jak se Naga rozšíří mezi obchodníky a zda sklidí úspěch. Za naši redakci, ale mohu potvrdit, že má slušně našlápnuto. Obchodovali jste s Nagou? Budeme rádi za každý názor na brokera, který přidáte do diskuze pod článek.

Závěr recenze Naga brokera

Broker NAGA nabízí oproti konkurenci celou řadu výhody, je to zároveň sociální sít s propracovaným systémem odměn pro úspěšné obchodníky. Platforma poskytuje celou řadu statistik o obchodnicích, které můžete sledovat, a nebo je přímo kopírovat.


Přejít na web Naga.com.

74.39 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

NAGA recenze – solidní broker s vklady v kryptoměnách

Napsat komentář

Upozornění

Neuvádějte žádné kontaktní informace (e-mail, WhatsApp, odkazy atd.). Jinak bude váš komentář/recenze ihned smazána. Manuálně kontrolujeme dodržování tohoto pravidla. Toto opatření slouží k ochraně čtenářů našeho webu, spousty podvodníků se snaží vydávat za poradce a tahají z lidí peníze, a tomu nebudeme přihlížet!

Scroll to top