Home » X » TopOption zvýšil výnosy

TopOption zvýšil výnosy

Pokud obchodujete u TopOption, tak určitě víte, že s novou platformou se snížily výnosy, od konce minulého týdne jsou, ale výnosy vyšší.


Výnosy na měnových párech u opcí s hodinovou expirací:

Měnový párEUR/USDUSD/JPYGBP/USDUSD/CADAUD/USDEUR/JPYEUR/GBPUSD/CHF
Výnos 80% 80% 80% 80% 80% 80% 80%76%

Jak vidíte, tak na hlavních měnových párech je výnos 80%, přišli jsme tedy o výnos 85% na páru EUR/USD, za to na měnovém páru EUR/GBP jsme si o 5% polepšili. Bohužel se mi nevešlo více měnových párů do tabulky, na ostatních měnových párech jsou výnosy převážně 76%, na některých pak 70% nebo 74%.

Líbil se vám článek?

Diskuze obsahuje 5 příspěvků

 1. Cenda napsal:

  To není tak úplně pravda,odpoledne a večer jsou výnosy jen max. 75% na EUR/USD i na dalších párech.Prostě zmrvili co šlo,platforma,mobilní aplikace,výnosy.Vše je předěláno tak,aby to znevýhodnilo obchodníka.Nedoporučuji tohoto brokera.

  1. admin napsal:

   No je to nějaké divné, teď jsem tam měl 75% a během té doby, co jsem psal odpověď na komentář se to zvedlo na 80%, momentálně je 8:49. Od kdy se vám to zvedá? Ono to není nic neobvyklého ty změny ve výnosech i na IQ option se mění, tam ještě častěji. O jakém brokerovi uvažujete?

   1. Cenda napsal:

    Nevím přesně,v kolik se ty výnosy mění,ale asi by nebyl problém to vysledovat.Jsem u Topoption skoro dva roky,celou dobu spokojenost,ale od spuštění nové platformy je to děs.Uvažuji o ETX capital.

    1. Tomáš Kraus napsal:

     Též o něm uvažuji. Každopádně IQ option je podle mne nesmysl, díky šíleně nízkým výnosům po velkou část dne. S 58% výnosy můžou vydělávat jen obchodíci s hodně vysokou úspěšností. Alespoň ale mohu u TopOption potvrdit, že už mi převedl veškeré finance,tedy vklad i zisky na můj účet. Takže o peníze se zatím bát nemusíte. Jen to trvalo sakra dlouho. Celkem více než 14dní. Stále si ale myslím,že celkově má TopOpion vyšší výnosy než ETX capital. Bohužel nová platforma je tak demoralizující,že jsem se zatím neodhodlal využít jí k obchodování. Nechápu jak někomu může přijít nová verze jako změna k lepšímu….

     1. admin napsal:

      Abych řekl pravdu, tak musím s vámi souhlasit ETX má výnosy horší viz screen a i platforma mi přijde, jak z pravěku. Jinak taky si myslím, že je u TopOption změna k horšímu, nejvíce mě mrzí ty výnosy, design platformy a funkcionality osobně moc neřeším. Zítra zkusím během dne průběžně kontrolovat změny výnosů a pak udělám tabulku, jak se výnosy mění, jinak i ted večer mám pořád výnosy 80% na vybraných měnových párech z tabulky výše.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.