Home » X » TopOption má novou Android aplikaci

TopOption má novou Android aplikaci

Po dlouhé době čekání, broker TopOption vytvořil novou aplikaci pro Android.


Aplikaci můžete stahovat z google play, aplikaci jsem otestoval a funguje bez problémů. Oproti Pc verzi je však oklešťěná, umožňuje vám obchodovat pouze klasické a minutové binární opce. Nenaleznete v ní ani volbu „Pro Option“ pro detailnější zobrazení grafů.

Osobně nehodlám aplikaci používat, protože, když chci obchodovat, pustím si k tomu MetaTrader a sleduji vývoj ceny ve grafech, používám indikátory a patterny. K tomu si můžu sice stáhnout mobilní verzi MetaTraderu, ale i tak se mi nechce na mobilním telefonu obchodovat, přijde mi to strašně nepohodlné. Dokážu si však představit využití aplikace pro tablety.

Každý má však jiné požadavky a tak věřím, že se najdou zastánci této aplikace. Je pro vás aplikace užitečná?

topoption-apptopoption-app1topoption-aplikace topoption-aplikace1

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.