Home » X » Test zákaznické podpory OptionTime

Test zákaznické podpory OptionTime

Aktuálně: Broker OptionTime ukončil provoz, jeho nástupce je TopOption. TopOption převzal veškeré klienty OptionTime.


 

Jsou to zhruba 2 měsíce, co broker OptionTime zavedl na svém webu češtinu a začal poskytovat českou zákaznickou podporu. Dnes jsem se rozhodl otestovat  zákaznickou podporu  OptionTime na chatu.

Protože jsem se dozvěděl, že broker TopOption změnil podmínky pro aktivaci demo účtu a i následně dobu po kterou je demo aktivní. Chtěl jsem zjistit, jak je to aktuálně u OptionTime a zároveň i otestovat kvalitu zákaznické podpory.

Moje konverzace:

optionTime-test

Jak vidíte na screenu z chatu, tak p. „Tereza Tichá“ neumí pořádně česky. Nejprve mě chtěla přehodit na nějakého „specialistu“, který by mi nejspíše řekl „Pro aktivaci demo účtu, musíte vložit minimálně 200 $.“ a čistě náhodou mě přepnula na account managerku z TopOption.

Na druhou stranu můj dotaz byl zodpovězen, česky jsem se domluvil, a dokonce jsem se dozvěděl, že TopOption a OptionTime mají stejnou zákaznickou podporu. Ne, že bych to dříve nevěděl, ale trošku mě zarazilo, že to dávají takto veřejně najevo.

Mezi brokery TopOption a OptionTime je ted asi jen jediný rozdíl a to v grafice webu a obchodní platformy, jinak je vše naprosto totožné.

 

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.