Home » X » Rekonstrukce stránek TopOption

Rekonstrukce stránek TopOption

Od pátku jsou stránky brokera TopOption nedostupné, je to z důvodu vylepšování obchodní platformy. Co vás čeká nového?


Každému, kdo má otevřený účet u TopOption přišel informativní e-mail o nastávajících změnách, vypadá takto:

topoption-účet

Protože na náš web chodí i návštěvníci, kteří u TopOption účet nemají a prokliknou se na jejich stránky přes nás, tak je chci ubezpečit, že broker je v pořádku a nedostupnost stránek je jen dočasná.

Osobně jsem zvědavý, jak změny budou konkrétně vypadat a zda posunou obchodování u brokera TopOption na vyšší level. Trochu mě překvapilo, že je nutné měnit současné heslo a že historie obchodování bude dostupná jen na vyžádání, takové kroky bývají nutné jen v případech rapidních změn.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.