Home » X » OnlyOption recenze

OnlyOption recenze

OnlyOption je novým brokerem od společnosti Safecap Investments ltd. V čem se tedy liší od TopOption, 24Winner a OptionTime?


Na tuto otázku jsme se zeptali přímo brokera a odpověď je následující: „OnlyOption je určena pro pokročilé obchodníky, proto je minimální vklad  250$, má také profesionálnější design.“ Mě osobně se design webu vůbec nelíbí a k profesionálnímu designu má podle mého názoru hodně daleko, raději navštivte brokera a udělejte si názor sami.

Základní informace z recenze OnlyOption

hodnoceníNaše hodnocení: 96% odkaz Web:https://www.onlyoption.com/cs/
Minimální vklad 250 $, (Jaká je ideální výše vkladu?)
Minimální obchod 5 $ (minutové opce), 10 $ (ostatní opce)
Čeština yes
Regulace ČNB, CySEC
Pojištění vkladu až do 20 000 €
Profit až 85% na High/Low opcích
Druhy opcí High/Low i 60-sekundové, Pair a One Touch
Druhy aktiv Forex, akcie, komodity, indexy
Demo účet yes
Mobilní verze ne – verze pro Android a IOS jsou ve vývoji
Verze pro tablet ne
Metody vkladu a výběru Platební karty, bankovní převod, Skrill (MoneyBookers), Ekonto, Neteller, WebMoney

Tvrdí, že broker je určen pro pokročilejší obchodníky, a kvůli tomu má vklad od 250$,  to je opravdu tak maximálně nějaké slabé marketingové lákadlo. 250 $ si mohu vložit i k TopOption , v tom žádnou výhodu nevidím.

Výnosy u binárních opcí jsou naprosto stejné jako u TopOption, 24Winner, OptionTime. Za mě je broker OnlyOption jen pokusem SafeCapu zaujmout další potenciální obchodníky a nalákat si je k sobě na „něco nového“. Na druhou stranu bych se nebál u OnlyOption obchodovat a to právě kvůli tomu, že patří společnosti SafeCap Investments  ltd. a má regulaci ČNB.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.