Home » X » Nová platforma TopOption

Nová platforma TopOption

Možná jste si již všimli, že broker TopOption má novou obchodní platformu. Dnes si ukážeme, co nového si pro vás binární  broker TopOption připravil.


Výhody

  • rychlost, přehlednost
  • profesionální grafy přímo v platformě – obdoba MetaTraderu, grafy jsou použitelné pro jednoduché strategie, můžete do nich přidávat různé indikátory, MetaTraderu se však nevyrovnají
  • přibyly binární opce Touch/No Touch

Nevýhody

  • drobné snížení výnosů – v brzké době zde přibyde srovnání

Ukázky z nové platformy

Video ukázku nové platformi najdete v podrobné recenzi TopOption.
TopOption binární opce

Původní platforma TopOption

platforma topOption platforma 1 platforma2 option builder

První screen z původní webové platformy TopOption nám ukazuje uzavření obchodu na měnovém páru EUR/USD, kupujeme opci put. V případě úspěšného obchodu nám bude vyplaceno 18.5 $, v opačném případě ztratíme 10 $.

Na třetím screenu vidíme otevřené pozice opcí, stav se aktualizuje každou sekundu. Třetí binární opce má stejnou výplatní jako nákupní cenu. Je to způsobené tím, že aktuální cena je stejná jako cena při nákupu (Strike), v tomto případě dostanete vloženou částku při expiraci binární opce zpět.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.