Home » X » Návod: Jak vložit peníze k TopOption přes bankovní účet

Návod: Jak vložit peníze k TopOption přes bankovní účet

Dnes vám ukáži, jak vložit peníze k TopOption přes bankovní účet.


Otevřete si stránku TopOption. Projděte registrací ke třetímu bodu „Deposit“. (Pokud máte již účet vytvořený, tak se přihlaste a klikněte na záložku „Vklad“.) Následně klikněte na „bankovní převod“.

topoption-vklad-step1

Zde vidíte údaje potřebné k platbě. Pokud máte účet u TopOption vedený v USD, tak vložte peníze pomocí zahraniční platby. Využívat vklad v českých korunách nedoporučuji, je to naprosto zbytečné, protože stejně musíte platbu posílat jako zahraniční.

Otevřete si tedy internetové bankovnictví a klikněte na záložku „platba do zahraničí“. Zobrazí se vám něco takového:

csob-vklad-usd-c

 

 • „reference plátce“ je něco jako variabilní symbol akorát pro zahraniční platby, váš nejdete na TopOption hned nahoře „Your Payment Reference: 145178-23743917„.
 • Adresa příjemce:
  Nuntius Brokerage & Investment Services S.A.
  6 Dragatsaniou Street, 7th Floor,
  10559 Athens, Greece
 • Číslo účtu příjemce (IBAN): CZ0403000000001066270673
 • BIC:  CEKOCZPP
 • Název a adresa banky: CESKOSLOVENSKA OBCHODNI BANKA, A.S., Radlicka 333/150 150 57 Praha

Číslo účtu (IBAN) a BIC kód si raději vždy překontrolujte, mohou údaje změnit a neradi byste poslali peníze na špatný účet. Důležité je, abyste peníze posílali z účtu, který je vedený na vaše jméno, jinak byste se dostali do rozporu s obchodními podmínkami brokera (“ Third party deposit(s) coming from another person or corporation are not accepted.“).

SEPA platby – jen v EURECH

Pokud jste si založili účet u TopOption v eurech, můžete peníze zaslat jako SEPA platbu, SEPA převody jsou levnější než převod do zahraničí. Převod bude vypadat nějak takto:

csob-vklad-sepa-c

Výše poplatků

SEPAběžný převod do zahraničíaktuální informace
ČSOB9 Kč*1%, min. 250 Kč, max. 1 500 Kčhttps://www.csob.cz/…/platby
KB195 Kč0,9 %, min. 250,-   max. 1 500,-http://www.sazebnik-kb.cz/…/do-zahranici
FIO banka 50 Kč200 Kč

http://www.fio.cz/…/sepa-platby

http://www.fio.cz/…/cizomenovy

Česká spořitelna220 Kč1%, min. 220,-, max. 1.900,-https://www.csas.cz/…/poplatky

* týká se plateb v rámci ČSOB

Údaje uvedené v tabulce jsou platné k 12.10.2015. Sledujte si prosím výši aktuálních poplatků na stránkách banky.

Závěr

Jak vidíte tak převod přes bankovní účet není zrovna nejlevnější. Doporučuji převádět peníze platební kartou, tam jsou poplatky nejnižší, většinou nulové.

Líbil se vám článek?

Věřím, že vám návod pomohl. Pokud ne, nebojte se zeptat v diskuzi. Podrobné informace o brokerovi TopOption najdete v recenzi.

Diskuze obsahuje 2 příspěvky

 1. Filip napsal:

  Zdravím,mám dotaz ohledně vložení peněz na účet Top Option,který se mi nedaří uskutečnit ani ze tří možných variant jako bankovní převod,rychlý bankovní převod a platbou kreditní kartou. Snad jsem jen nepochopil správný postup vložení financi na účet nebo je v tom něco jiného. Účet mám v ČSOB bance,mám dostatek peněz pro převod,ale přesto nejde platbu uskutečnit. Je možná i možnost poslat peníze přímo z banky na účet Top Option nebo něco jiného? Příjde mi to v této oblasti dost složité i jednak vzhledem k tomu,že kromě vyplnění možnosti platbou kreditní kartou,kde zadávám bezpečnostní kód a částku k převodu jsem tuto možnost neshledal u platby bankovním převodem. Je nutné stáhnout nějaký formulář příkazu k úhradě od banky u které mám účet nebo může být i od jiné banky? Ještě jsem se s ničím podobným nesetkal,ale platby kreditní kartou přes internet jsem už opakovaně uskutečnil. Díky za jakou koliv radu,která mě v tomto ohledu posune dál. Filip

  1. admin napsal:

   Dobrý den,
   převod na účet je poměrně jednoduchý, viz tento odstavec.

   Peníze pošlete na :
   Číslo účtu: 266171413
   Kód banky: 0300
   Částka v Kč : min. 2500Kč (cca.)
   Popis pro příjemce (poznámka): EU2K7VQ00 (váš identifikační kód naleznete v administraci)

   Proč vám nejde převod uskutečnit? Hlásí to nějakou chybu? Jakou?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.