Home » X » Registrace a vložení peněz k TopOption – návod

Registrace a vložení peněz k TopOption – návod

Poslední dobou mi chodí maily s dotazem, jak vložit peníze na TopOption. Pro ty z vás, kdo si neví rady, jsem natočil video.


Ve videu najde návod, jak se registrovat (založit účet) u TopOption a od času 2:52 začíná návod, ja vložit peníze – kreditní kartou nebo bankovním převodem. Konkrétně ukazuji, jak zadat příkaz z internetového bankovnictví Komerční banky. V brzké době přidám článek o vkládání peněz pomocí internetové peněženky Skrill (Moneybookers).

Edit 12.5.2015: Zjednodušil jsem návod na vklad pomocí bankovní účtu. Přečtěte si tento článek.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.