Home » X » Broker OptionTime ukončuje provoz

Broker OptionTime ukončuje provoz

Safecap investments hodlá příští týden ukončit provoz brokera OptionTime, stávající klienti budou automaticky převedeni k brokerovi TopOption, kterého Safecap také vlastní.


Již dříve Safecap investments zavřel svého brokera OnlyOption a přesměroval své obchodníky k TopOption. Nyní přišel na řadu broker OptionTime.

Brokeři TopOption a OptionTime jsou téměř identičtí brokeři, mají stejnou zákaznickou podporu, nabízí stejné služby, jediné v čem se liší je grafika. Není tedy divu, že se Safecap rozhodl klienty OptionTime převést k TopOption, šetří tím náklady na provoz obou brokerů.

Pokud obchodujete u OptionTime nemáte se čeho bát, přestupem k TopOption se vám prakticky změní pouze design obchodní platformy.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.