Home » X » Broker 24Winner ukončil provoz 17.11.2015

Broker 24Winner ukončil provoz 17.11.2015

Další broker Safecap Investments ukončil provoz. Své peníze si můžete vybrat nebo účet přesunout k TopOption.


Včera jsem psal o tom, jak Safecap chystá uzavření brokera OptionTime a dnes jsem zjistil, že již zavřel svého dalšího brokera 24Winner. Je vidět, že se Safecapu provoz méně známých brokerů nevyplatí a chce veškerou svou pozornost směřovat na jednu značku a to TopOption (recenze).

24winner - zavření

Informace, které mi přišli na e-mail:

We are sending you this message to inform you that Safecap Investments Limited has ceased to operate the 24Winner brand as of 17/11/2015 and therefore, 24Winner.com is no longer available.

Should you wish to continue your trading with Safecap – you can rollover your account to TopOption.com, a brand operated by Safecap Investments Limited, the same legal entity that 24Winner was operating under. Your money will remain safeguarded in the same bank accounts and your account will remain under the same regulatory framework as before.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.