Home » X » Binatex recenze – podvod nebo „jen“ nezákonná nabídka obchodování?

Binatex recenze – podvod nebo „jen“ nezákonná nabídka obchodování?

binatex

V poslední době se hodně šíří reklama na brokera Binatex. Na první pohled broker vypadá jako podvod, jak je to ve skutečnosti?


V první řadě broker nemá notifikaci od ČNB a ani se mi nepodařilo dohledat, že by byl regulovaný nějakým regulátorem v EU, tudíž ať se jedná o podvodný systém nebo ne, tak nemá na českém trhu, co dělat. Působí zde nelegálně!

Edit 26.7.: Dnes se mi podařilo najít prohlášení od ČNB:

„Česká národní banka upozorňuje veřejnost, že prostřednictvím obchodní platformy Binatex https://binatex.com/cs je na území České republiky nabízeno obchodování s binárními opcemi. Platformu Binatex provozuje společnost ENCHANTED BUSINESS SOLUTIONS LP využívající pro svoji činnost bankovní účty v České republice. Tato společnost nedisponuje v současné době žádným oprávněním k poskytování investičních ani jiných služeb na finančním trhu v České republice a ze strany Česká národní banky není dohlížena. Případná investice není ze zákona pojištěna.“

Ted si v rychlosti zanalyzujeme webové stránky Binatex. Na první pohled si zcela jistě všimnete, že český překlad je naprosto otřesný. To samozřejmě nesouvisí nijak s podvodem, velká většina brokerů má překlad webu do češtiny na podobné úrovni.

výdělek

Otevřete si jejich web, a rozhodněte se, kolik chcete vydělat za 10s, stačí vám 50 $, 500 $ nebo 1 000 $? Já jsem se rozhodl vydělat 1 000 $. Jdu do toho na plno a vydělal jsem?!

potvrzení výdělku

Tak jsem to zkusil ještě 5x po sobě a vždy jsem vydělal 1 000 $, bohužel mi peníze nepřišly a ani jsem neměl kam zadat číslo účtu na vyplacení částky 😀 (ironie – je to jen součást jejich reklamy).

Pojďme se podívat, jak si vede takový „typický“ Slovák Victor.

binatex victor

Victore, měl bys vědět, že Slovensko je v Evropě a pokud chceš vzít rodinu odpočinout v Evropě, stačí, když zajedeš třeba do Tater ;).

binatex žena

Přání Valentiny je automatická pračka, paní je velice skromná, když může vydělávat 1 000 $ za 10 sekund a jejím snem je pračka.

Tímto jsem chtěl jen poukázat na nesmyslnost jejich reklamních materiálů.

Opravdu víte, který broker je právě pro vás ten nejlepší? Zobrazit srovnání brokerů

Přesvědčili vás? Chcete si založit účet? Bohužel to bude u brokera binatex problém, nebo alespoň pro mě byl. Moje emailová adresa je neplatná, to teda nevím, co tam ti hoši v Seznamu dělají, když ani mail není platný.

neplatný e-mail

Ale bohužel ani můj Goole email si nevedl lépe. Takže pro vás nemohu přidat screen z obchodní platformy a nemůžu systém vůbec vyzkoušet, což mě velice mrzí :(.

Závěr recenze Binatex

Přestože je broker Binatex, držitelem řady ocenění, které si nejspíše sám udělil (nemohu dohledat, kdo mu ocenění dal).

ocenění

Nemohu brokera doporučit, respektive musím brokera nedoporučit. Proč je tomu tak, jsem vysvětlil v celém článku. Pokud hledáte spolehlivého brokera na binární opce, podívejte se do našeho srovnání brokerů. Vyhněte se všem podobným „obchodním“ systémům.

 

PS: Během psaní článku, jsem nebyl pod vlivem omamných ani psychotropních látek ;). Pojal jsem článek zábavnou formou, protože mi přijde, že si z nás taky dělají pr*el.

Binatex recenze – podvod nebo „jen“ nezákonná nabídka obchodování?
3.8 (75%) 4 hlasů
Líbil se vám článek?
Srovnání forex brokerů

jsme objektivní, recenze jsou založeny na:

 • konkrétních faktech
 • zkušenostech obchodníků ze zahraničních diskuzí
 • našich nezávislých testech
Zobrazit srovnání brokerů

Diskuze obsahuje 2 příspěvky

 1. Marek Poláček napsal:

  děkuji za osvětu, skoro jsem na to já blbec taky skočil

  1. admin napsal:

   Není zač 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.