Home » X » 24Winner recenze

24Winner recenze

24Winner je oblíbený broker na binární opce, nabízí aktraktivní obchodní platformu a je držitelem licencí CySec, FCA a MiFID, podrobnosti o brokerovi se dozvíte z recenze.


Brokera 24Winner vlastní Safecap Investments Ltd, což je stejná společnost, která vlastní i brokery TopOption.com a Markets.com. Broker se původně nazýval Winner Option, dnes ho najdete pod názvem 24Winner.

U 24Winner můžete obchodovat binární opce High / Low a One Touch / No Touch. U High / Low opcí máte k dispozici „Speed Master”, který vám umožňuje obchodovat 60-sekundové opce.

Začátečníkům doporučuji na 24Winner navštívit centrum pro vzdělání („Education Center”), ve kterém naleznete e-booky a videa, kde se dozvíte, jak obchodovat binární opce.

Videa jsou velice povedená, jednoduše ukazují principy a psychologii obchodování. Na konci série videí na vás čekají interaktivní otázky, aby jste si mohli ověřit, co si z lekce pamatujete.

Základní informace o Winner Option

hodnoceníNaše hodnocení: 92%  odkaz Web: www.24winner.com
Minimální vklad 200 $
Minimální obchod 10 $
Čeština ne
Regulace CySec, FCA, MiFID
Profit až 85%
Bonus 100% ke vkladu
Druhy opcí Hihg / Low, One Touch / No Touch, 60 sekundové opce
Druhy aktiv Forex, akcie, komodity, indexy
Demo účet ne
Mobilní verze yes
Verze pro tablet yes
Metody vkladu a výběru Kreditní karta, Skrill (MoneyBookers), Bankovní převod, WebMoney, Neteller

24Winner má tři typy účtů

winnerOptionUcty

>>>> Chci navštívit web 24Winner <<<<

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.